PROGRAMY DLA FIRM

Współcześnie rozwiązania informatyczne są niezbędne, aby sprawnie i skutecznie prowadzić działalność gospodarczą. Program dla firmy to inwestycja na lata, dlatego warto dobrze przemyśleć, jakie funkcje nas naprawdę interesują. Czy potrzebujemy dodatkowych aplikacji? A może nieskomplikowanego i uniwersalnego programu, który można bez problemu po czasie rozbudować? Należy także wziąćpod uwagę branżę naszego przedsiębiorstwa – programy, które sprawdzą się dla sklepów i hurtowni, nie zawsze sprawdzą się dla np. lokali gastronomicznych. Jak wybrać idealny program dla swojej firmy i gdzie zakupić go w Krakowie? Odpowiedzi znajdziesz w poniższym artykule!

Programy dla sklepów, supermarketów oraz innych firm związanych ze sprzedażą produktów muszą posiadać określone funkcje. Jednym z prostszych programów dla tej branży jest PC-Market. Pozwala on na wiele praktycznych czynności, m.in. znalezienie najgorzej i najlepiej sprzedającego się towaru, sprawdzenie stanu rozliczeń z kontrahentami oraz szybkie wydrukowanie i oznakowanie etykietami produktów. System posiada wiele wersji, dzięki którym można dostosować go do konkretniejszego profilu działalności. Warty uwagi jest także PC-POS – program kasowy przeznaczony dla pełnego stanowiska komputerowego w sklepie. Jest on łatwy w obsłudze, ułatwia wszelkie rozliczenia, można go swobodnie konfigurować i doskonale współpracuje z programami magazynowymi (m.in. wcześniej wspomnianym PC-Market).

Lokale gastronomiczne i food-trucki również wymagają odpowiedniego oprogramowania. W systemie PC-Gastronom może pracować wielu kelnerów i barmanów jednocześnie. To duże ułatwienie, bowiem program zapamiętuje kasjera i przy rozliczeniu przypisuje mu tylko jego transakcje. Można w nim optymalnie konfigurować wygląd i funkcjonalność okna użytkownika. Program PC-Gastrom charakteryzuje się przejrzystym i prostym interfejsem, który zwiększa wydajność pracy. Idealnym informatycznym rozwiązaniem dla restauracji i barów jest także SOGA (System Obsługi Gastronomii). Oprócz podstawowych funkcji, tj. obsługi rachunków, zarządzania zamówieniami, wystawiania paragonów i faktur pozwala na monitorowanie sprzedaży i rozliczanie klientów. Ten program z łatwością opanuje każdy pracownik, bowiem można go dowolnie dostosowywać – m.in. odzwierciedlać rzeczywisty układ stolików w lokalu oraz budować wygodne menu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą programów dla firm dostępnych w asortymencie sklepu LANCOM. U nas znajdziecie funkcjonalne i sprawdzone systemy odpowiednie dla każdej branży – najlepsze w Krakowie!