ELZAB

Elzab to firma, z którą koniecznie powinna zapoznać się każda osoba rozpoczynająca biznes w Krakowie. Oferuje ona szeroki wybór niezawodnych urządzeń – małych i dużych kas fiskalnych, mobilnych drukarek oraz wag elektronicznych, które są niezbędne dla branży handlowej i usługowej. Wspomniane produkty pozwalają usprawnić pracę i oszczędzić mnóstwo czasu, jeśli więc pragniesz zoptymalizować działania swojego biznesu – koniecznie powinieneś zapoznać się z ofertami tej firmy. Jakie są największe zalety urządzeń Elzab? Czym zaskakują oraz gdzie zakupisz produkty tego przedsiębiorstwa w Krakowie? W poniższym tekście znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!

Elzab to przede wszystkim firma z dużym doświadczeniem – działa na rynku od niemal półwieku! Każdy produkt tej firmy jest starannie przemyślany, zaprojektowany i wyprodukowany. Urządzenia Elzab charakteryzują się również nietuzinkową solidnością i trwałością. POS ELZAB P12+ to terminal, który zdecydowanie jest wart uwagi. Posiada on dotykowy ekran, który ułatwia i znacząco przyśpiesza pracę sprzedawcy, a korzystanie z niego to czysta przyjemność. Terminal współpracuje ze wszystkimi programami sprzedażowymi działającymi w środowiskach Microsoft i Linux, a liczne porty wejścia/wyjścia pozwalają na jednoczesne podpięcie wielu urządzeń, np. drukarki czy wagi. Produkt ten charakteryzuje się również wysoką jakością (24-miesięczna gwarancja) oraz wydajnością. Kolejnym atrakcyjnym produktem jest Elzab K10 Różowy - kasa fiskalna z dotykową klawiaturą kontekstową (intuicyjne rozwiązanie znane z telefonów komórkowych). To bardzo nowoczesne urządzenie, które sprawdzi się zarówno w niewielkich placówkach handlowych, jak i punktów usługowych (m.in. w kantorach wymiany walut). Posiada wymienną baterię o dużej pojemności, dzięki czemu sprawdzi się również w terenie (np. w parkach rozrywki, na parkingach). Przenoszenie produktu ułatwia jego wyposażenie – wygodna smycz. Ta kasa fiskalna znakomicie współpracuje z czytnikami kodów kreskowych i szufladką kasową. Model w kolorze różowym doskonale sprawdzi się do małych butików i salonów kosmetycznych, gdzie bez wątpienia będzie dodatkowym i atrakcyjnym elementem aranżacji wnętrza.

LANCOM od wielu lat zajmuje się dystrybucją urządzeń oraz technologicznych rozwiązań dla branży usługowo-handlowej. W asortymencie naszego sklepu nie brakuje rozmaitych elementów branży wyposażenia teletechnicznego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z naszych usług w Krakowie.