Kasy fiskalne online dla stacji paliw

Zgodnie z niedawną uchwałą sejmu, każda stacja paliw (i nie tylko) powinna posiadać kasę fiskalną online. Zadaniem tego urządzenia jest rejestrowanie danych dla Centralnego Rejestru Kas, m.in. zestawienia dobowe, paragony fiskalne i dokumenty niefiskalne. Poza nowoczesnym urządzeniem, niezbędne jest tutaj zapewnianie dostępu do internetu, aby mogło ono swobodnie łączyć się na bieżąco ze wspomnianym rejestrem. Jak wybrać jednak najlepszy model kasy fiskalnej online dla stacji paliw?

W ofercie Lancom proponujemy szereg fantastycznych kas fiskalnych dla stacji paliw, których obsługa jest łatwa i intuicyjna. Wszystkie nasze urządzenia sprawnie i bez problemu rejestrują wykonane usługi i sprzedane produkty, wysyłając wszystkie dane do Repozytorium. Konieczność zmian w urządzeniach fiskalnych to także unowocześnienie transakcji, dzięki czemu mogą przebiegać one szybciej i bezpieczniej. Ciekawym przykładem kasy online dla stacji paliw jest Posnet ERGO, która zachwyca każdą branżę modułową konstrukcją oraz możliwością wyboru połączenia z Centralnym Repozytorium Kas.

Kasy fiskalne online dla Stacji paliw Kraków

Kasy online dla stacji paliw posiadają również wiele innych atutów, na jakie warto zwrócić uwagę. Tego typu urządzenia fiskalne przemyślane są pod każdym kątem – i wizualnym, i funkcjonalnym. Wśród ich wielu zalet można wyróżnić m.in. ergonomiczny kształt, intuicyjną obsługę i interesujące rozwiązania technologiczne.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Lancom, gdzie czeka na Państwa mnóstwo praktycznych urządzeń fiskalnych. Sprzedajemy urządzenia znanych i sprawdzonych marek, m.in. kasy online Posnet oraz kasy online Novitus, które idealnie nadają się do stacji paliw. Na terenie Krakowa i okolic prowadzimy także serwis urządzeń fiskalnych. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania lub wątpliwości.