POSNET

Posnet to jeden z najważniejszych producentów kas i drukarek fiskalnych w Polsce. Urządzenia tej marki charakteryzują się innowacyjnością, funkcjonalnością oraz nietuzinkowym designem. Wiele z nich cechują również postępowe i niespotykane rozwiązania, niezwykle pomocne w codziennej pracy, m.in. pierwsza „kasowaga” czy nieszablonowe terminale fiskalne. Produkty firmy Posnet spełniają wszelkie potrzeby i oczekiwania klientów, dlatego też każdy posiadacz biznesu branży handlowo-usługowej w Krakowie powinien zapoznać się z urządzeniami tej firmy. Na które produkty Posnet warto zwrócić szczególną uwagę? W jakie rozwiązania warto zainwestować? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule.

Wśród wielu niezawodnych i sprawdzonych produktów firmy Posnet znajduje się kilka, które warto znać. Jednym z nich jest TERMINAL HISENSE TABLET HM388, który doskonale sprawdzi się w każdym punkcie sprzedaży. To urządzenie stacjonarne, które zostało dodatkowo rozbudowane o funkcję pracy mobilnej, dzięki czemu sprzedawca może pracować na nim w każdym zakamarku sklepu. Produkt ten jest niezwykle pomocy w trakcie wzmożonego sezonu sprzedażowego (np. przed świętami Bożego Narodzenia), ponieważ pozwala rozładować nieco kolejki do kas stricte stacjonarnych. Innym równie innowacyjnym produktem jest POSNET TRIO – drukarka fiskalna o trójkątnej, kompaktowej formie. To jedyna dostępne na rynku urządzenie tego typu, które posiada możliwość podpięcia obrotowego uchwytu na urządzenia mobilne (np. smartfon). Dzięki temu zarówno sprzedawca, jak i klient może śledzić na bieżąco informacje o transakcji. Nie można przejść obojętnie również obok designu tego urządzenia, który jest niezwykle nowoczesny, oryginalny i elegancki. Jeśli szukasz wygodnej w użytkowaniu, ergonomicznej, solidnej i nienagannej pod względem estetycznym drukarki fiskalnej dla swojej firmy – koniecznie powinieneś przemyśleć zakup tego produktu! Klienci Twojego lokalu będą zachwyceni tym niezwykle postępowym i atrakcyjnym pod każdym względem rozwiązaniem!

LANCOM posiada ogromne doświadczenie w produkcji i dystrybucji wyposażenia teletechnicznego – zarówno dla małych, jak i dużych firm. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem firmy Posnet dostępnym na naszej stronie oraz skorzystania z naszych usług serwisu i naprawy urządzeń fiskalnych, a także pomocy w kwestii właściwego ich użytkowania. Jesteśmy przekonani, że w naszym sklepie znajdziesz pomocne rozwiązania, który sprawdzą się w 100% w prowadzonym przez Ciebie biznesie.