CZYTNIKI KODÓW KRESKOWYCH

Czytniki kodów kreskowych to urządzenia, które znacznie ułatwiają identyfikację produktów i osób. Spotykamy je nie tylko w hurtowniach i sklepach, ale również w innych miejscach, takich jak np. biblioteki i hotele. Obecnie, wyobrażenie sobie współczesnego handlu oraz systemów bezpieczeństwa bez kodów kreskowych jest niemal niemożliwe. Jeśli więc stoisz przed wyborem takiego czytnika dla swojej firmy, powinieneś zwrócić szczególną uwagę na jego jakość oraz możliwości odczytywania kodów (np. z odległości). Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Jaki czytnik kodów kreskowych warto zakupić dla swojej firmy w Krakowie? W poniższym artykule znajdziesz cenne wskazówki oraz propozycje atrakcyjnych produktów. 

 

Kody kreskowe Kraków

 

Zeskanowanie kodu pozwala nie tylko na identyfikację przedmiotu, ale również uzyskanie dodatkowych informacji o nim. Wiele nowoczesnych czytników potrafi odczytać bardzo złożone kody kreskowe, a nawet zniszczone. Dlatego też, gdy decydujemy się na takie urządzenie, powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na jego predyspozycje oraz łatwość obsługi – ergonomiczność, precyzyjność i trwałość to podstawa. Dobrym przykładem czytnika, który ma wiele do zaoferowania, jest Datalogic Heron HD3100. Umożliwia on szybką identyfikację kodu kreskowego. Natychmiast sygnalizuje prawidłowy odczyt, którego dźwięk można dowolnie dopasować (głośnik polifoniczny). Liczne, zmieniające kolor diody LED ułatwiają pracę, podobnie jak proste przełączanie z trybu ręcznego na prezentacyjny. To doskonały czytnik dla nowoczesnych stanowisk kasowych, który charakteryzuje się nie tylko dużą ergonomicznością, ale i niebywale atrakcyjną konstrukcją oraz estetycznym wyglądem. Czytnik Zebex Z-6170 Innova również łączy elegancką prezentację z funkcjonalnością. Z łatwością odczytuje kody nawet przy dużych kątach nachylenia lub drobnych uszkodzeniach. Ruchoma konstrukcja obudowy pozwala na w pełni komfortową pracę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dźwiękowa i optyczna sygnalizacja prawidłowego odczytu usprawnia pracę, a specjalna obudowa zapewnia pewny chwyt w trybie manualnym – praca z nim jest całkowicie bezpieczna!

 

W ofercie firmy LANCOM znajdziesz wysokiej jakości czytniki kodów kreskowych – prosto od najlepszych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, skierowaną do różnych obszarów działalności gospodarczej – sprzedaży detalicznej, lokali gastronomicznych, hoteli oraz innych punktów usługowych. Zachęcamy do składania zamówień!