DRUKARKA FISKALNA

Drukarki fiskalne to urządzenia dedykowane zarówno małym, jaki i dużym firmom w Krakowie. Przeznaczone są do pracy w komputerowych systemach sprzedaży sklepów oraz działalności usługowych, np. gabinetu weterynaryjnego, kancelarii prawnej, salonu fryzjerskiego. Ich głównym zadaniem jest wydruk paragonu fiskalnego. Drukarki fiskalne nie są urządzeniem samodzielnym – działają przy współpracy z dowolnym „sklepowym” oprogramowaniem. Ich nieodłączną zaletą jest zapis kopii paragonu na nośniku elektronicznych, dzięki któremu praca z nimi jest przyjemniejsza i bezpieczniejsza zarówno dla właściciela firmy, jak i klienta.

Większość współczesnych drukarek fiskalnych charakteryzuje się niewielkim rozmiarem, ergonomicznym kształtem i komfortową obsługą. Posiadają one mnóstwo przydatnych funkcji, które można dowolnie zoptymalizować. Dla firmy z bogatym asortymentem sprzedaży doskonałym wyborem jest Terminal fiskalny Posnet Thermal HD 3217, który pozwala na zdefiniowanie 250 000 produktów oraz wyposażony jest w pełen zestaw formatek. W ten sposób umożliwia m.in. potwierdzenie płatności kartą, raporty, wydruki do systemów lojalnościowych, bony rabatowe i doładowania GSM. Ta drukarka fiskalna posiada w ofercie również wyświetlacz klienta w trzech wersjach, kilka dostępnych systemów operacyjnych (np. Windows Embedded POSReady 7) i interfejsów (np. 4xUSB 2.0) oraz wiele innych przydatnych funkcji, jak obsługa wielu walut (w tym EURO) oraz obcinacz ceramiczny w standardzie. Do ewidencjowania sprzedaży w małej działalności usługowej najlepiej sprawdzi się drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ. Posiada ona 100 000 PLU oraz wszystkie podstawowe funkcje – tworzenie kopi elektronicznej paragonu z możliwością zdalnej archiwizacji (EJ), formatki wydruków do m.in. obsługi systemów lojalnościowych i rabatowych, drukowanie faktur VAT, zmianę waluty ewidencyjnej (eurofiskalizacja) oraz wiele innych zastosowań. Atutem tego urządzenia jest również fakt, że przypomina ono o obowiązkowym przeglądzie okresowym, dzięki czemu nie trzeba martwić się o gwarancję. Warto także zauważyć, że produkt ten dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych - grafitowym i białym, dzięki czemu łatwiej go dostosować do aranżacji danego lokalu.

Lancom oprócz bogatej oferty pełnej drukarek i innych urządzeń fiskalnych oferuje również opiekę serwisową. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie naprawy, przeglądów okresowych oraz szkolenia z obsługi sprzedawanego przez nas sprzętu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym teletechnicznym asortymentem przeznaczonym zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw w Krakowie.