Novitus

NOVITUS jest  liderem na polskim rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających pracę handlu, usług i logistyki. To marka gwarantująca najbardziej nowoczesne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych, urządzeniach automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych. Współczesne rozwiązania technologiczne i informatycznie mają ogromny wpływ na pracę w branży zarówno handlu detalicznego, jak i usług w Krakowie. Usprawniają one sprzedaż, pozwalają na pełną precyzję (np. podczas inwentaryzacji) oraz zapewniają bezpieczeństwo. Novitus to jedna z najlepszych firm na polskim rynku, które oferują nowoczesne technologie elektroniczne i informatyczne wykorzystywane m.in. w kasach fiskalnych oraz czytnikach kodów kreskowych. Na jakie produkty firmy Novitus warto zwrócić uwagę? Jakie są ich największe zalety? I gdzie kupisz urządzenia oraz oprogramowanie tej firmy? Odpowiedzi szukaj poniżej.
Kasa fiskalna jest podstawowym i absolutnie obowiązkowym wyposażeniem każdego punktu sprzedaży. Wśród produktów wspomnianej firmy, na pierwszy plan wysuwa się Novitus Next – pierwsza kasa fiskalna oparta o dotykowy tablet z systemem Android! Została ona zaprojektowana według najnowszych technologii – m.in. posiada zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. To doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnych oraz ceniących ergonomię pracy miejsc. Nie można przejść obojętnie także obok drukarek fiskalnych tej firmy. Novitus DELIO PRIME E to wyjątkowo szybkie i funkcjonalne urządzenie, które prowadzi rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych. Umożliwia m.in. ustalenia waluty głównej oraz zmianę jej w dowolnym momencie. Wydajność tej drukarki fiskalnej, szybkość działania, cicha praca oraz elegancki wygląd, czynią ją produktem o najwyższym standardzie.
Novitus oferuje również profesjonalne rozwiązania w kwestii systemów POS. POS Novitus Quant to komputer POS, który sprawdzi się do każdego rodzaju biznesu. Klasyczny 15” ekran formatu 4:3 jest zgodny z aplikacjami sprzedażowymi na rynku, dzięki czemu praca z nim – niezależnie od dodatkowych funkcji – jest niezwykle łatwa i przyjemna. Wyposażony jest również w wiele funkcjonalnych narzędzi: czytnik kart magnetycznych MSR, czytnik kodów kreskowych 1D/2D, wyświetlacz klienta VFD oraz wyświetlacz klienta LCD w formatach 8” i 10”. Novitus jest twórcą profesjonalnego systemu obsługi punktów gastronomicznych – SOGA, który doskonale wspomaga funkcjonowanie każdej restauracji, kawiarni oraz innych tego typu lokali. Program pozwala na obsługę rachunków, zarządzanie zamówienia, wystawianie paragonów i faktur oraz monitorowanie sprzedaży i szczegółowe rozliczanie kelnerów.
W ofercie LANCOM nie brakuje atrakcyjnych produktów firmy Novitus. Zapraszamy do zapoznania się z niezawodnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz informatycznymi tego producenta.