Kasy fiskalne online dla lekarzy

Usługi opieki medycznej przez lekarzy muszą być obowiązkowo rejestrowane na kasie fiskalnej online. Niezależnie w jaki sposób prowadzi się prywatną praktykę lekarską, takie urządzenie zgodnie z przepisami musi się znaleźć w każdym gabinecie. Dlaczego kasy fiskalne online są niezbędne? Odpowiedź jest prosta – to jedyne urządzenia posiadające funkcje wysyłania danych bezpośrednio do Centralnego Repozytorium Kas (CRK), który z kolei na bieżąco analizuje dane z paragonów oraz innych wystawianych rachunków.

Dla gabinetów lekarskich oraz lekarzy, którzy prowadzą praktykę z dojazdem do pacjentów, doskonale sprawdzą się małe i mobilne kasy fiskalne. Doskonałymi przykładami taki urządzeń są modele Posnet Mobile Online, Posnet Ergo Online, Novitus Mała Online oraz Novitus Nano Online. Wszystkie wymienione kasy fiskalne online są dostępne w sklepie Lancom!

Kasy fiskalne online dla lekarzy Kraków

Praktyka lekarska wykonywana na rzecz pacjentów, którzy płacą należność bezpośrednio lekarzowi, zgodnie z najnowszymi rozporządzeniami, powinna być ewidencjonowana na kasie fiskalnej online. Na szczęście, obecnie znalezienie idealnego urządzenia to nie problem. Na rynku nie brakuje łatwych w obsłudze i mobilnych urządzeń, które są niezwykle wygodne w użytkowaniu i pozwalają zakodować dużą ilość usług. Nowoczesne kasy fiskalne online charakteryzują się również atrakcyjnym i często eleganckim wyglądem, dzięki czemu są nie tylko koniecznym i praktycznym zakupem dla prywatnego gabinetu lekarskiego, ale i urozmaiceniem jego wyposażenia.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kas online dostępnych w Lancom. Gwarantujemy nie tylko sprzedaż urządzeń od renomowanych producentów, ale i sprawny serwis urządzeń fiskalnych na terenie Krakowa i okolic.