Drukarki fiskalne online dla warsztatów samochodowych

Obowiązek drukarek online stopniowo obejmuje wszystkich przedsiębiorców, również tych świadczących usługi mechaniki pojazdowej i wymiany opon. Umożliwiają one bezpieczny i sprawny rejestr wszystkich transakcji kas, gdzie wszystkie dane przesyłane są do Centralnego Repozytorium Kas. Zgodnie z uchwałą, drukarki fiskalne online dla warsztatów samochodowych powinny zostać wprowadzone już na początku 2020 roku.

Lancom oferuje nowoczesne drukarki fiskalne renomowanych producentów – m.in. Thermal HD Online, Bono Online i Deon Online. Wszystkie nasze modele przeznaczone są do pracy w systemie POS i zastosowano w nich nowoczesną technologię, dzięki czemu są one fiskalnym uzupełnieniem każdego stanowiska. Drukarki fiskalne online posiadają również szereg niezawodnych rozwiązań, m.in. drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym oraz wielowalutowość.

Drukarki fiskalne online dla Warsztatów samochodowych Kraków

Drukarki fiskalne online dla warsztatów samochodowych powinny charakteryzować się nie tylko sprawdzonymi rozwiązaniami technologicznymi, ale i być praktyczne w użytkowaniu. Nasze urządzenia fiskalne zamknięte są w poręcznej i ergonomicznej obudowie, dzięki czemu sprawdzą się zarówno w małych, jak i w większych punktach handlowo-usługowych. Jeśli szukasz idealnej drukarki online dla warsztatu samochodowego – koniecznie zwróć uwagę na ofertę Lancom!

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkim urządzeniami fiskalnymi w sklepie Lancom. Oferujemy nie tylko niezawodne produkty, ale i usługę serwisowania urządzeń fiskalnych (w Krakowie i okolicy). Jeśli masz pytania lub problem z wyborem odpowiedniej drukarki – zachęcamy do kontaktu!