Drukarki fiskalne online dla stacji paliw

W 2019 weszła w życie ustawa o kasach i drukarkach fiskalnych online, obejmująca m.in. stacje paliw. Mówi ona o tym, że każdy przedsiębiorca jest zobowiązany do wymiany swojego obecnego urządzenia fiskalnego na model online, który będzie mógł na bieżąco przesyłać dane do Centralnego Repozytorium Kas, a wśród nich między innymi informacje o paragonach fiskalnych i dokumentach niefiskalnych. Jednakże drukarki fiskalne online dla stacji paliw to także sposób na unowocześnienie przeprowadzanych transakcji – uczynienie ich bezpieczniejszymi i szybszymi.

Wśród proponowanych przez Lancom urządzeń fiskalnych znajduje się wiele atrakcyjnych kas fiskalnych dla stacji paliw, m.in. Bono Online, Deon Online i Trio Online. Szczególną uwagę warto zwrócić na ostatni ze wspomnianych modeli, ponieważ ta drukarka została wyróżniona przez Ministra Rozwoju i Finansów oraz nagrodzona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w konkursie Dobry Wzór 2017.

Drukarki fiskalne online dla Stacji paliw Kraków

Nowoczesne drukarki online dla stacji paliw są niezwykle ergonomiczne – pozwalają na pracę w każdych warunkach (m.in. podświetlana i łatwa w obsłudze klawiatura), charakteryzują się uniwersalnością w komunikacji (z komputerem, tabletem czy smartfonem) i posiadają do dyspozycji złącza USB oraz RS232. Jednym zdaniem - bez względu na prowadzoną działalność, drukarka zawsze dostosuje się do prowadzonego biznesu.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą drukarek fiskalnych online dla stacji paliw. Poza urządzeniami oferujemy także serwis techniczny – sprawnie naprawiamy uszkodzone produkty oraz pozbywamy się wszelkich awarii – na terenie Krakowa i okolicy. Jeśli masz pytania lub wątpliwości – koniecznie skontaktuj się z nami!