Kasy fiskalne online dla warsztatów samochodowych

Kasy fiskalne online to nowoczesne urządzenia rejestrujące, które gromadzą szereg danych dla Centralnego Rejestru Kas - m.in. paragony fiskalne, dokumenty niefiskalne. Zgodnie z uchwałą sejmu, użytkownik kasy online dla warsztatów samochodowych (i nie tylko) musi zapewnić dostęp do internetu, aby urządzenie mogło łączyć się z Repozytorium na bieżąco.

Obecnie w naszej ofercie nie brakuje atrakcyjnych kas fiskalnych dla warsztatów samochodowych, dzięki którym można łatwo i szybko rejestrować wykonane usługi. Nowoczesne urządzenia online to nie tylko obowiązek prawny, ale i funkcjonalny sprzęt, który doskonale sprawdzi się dla każdego biznesu. Doskonałym przykładem tutaj jest niezastąpiona Posnet ERGO, która obecnie jest dostępna również jako kasa online dla warsztatów samochodowych. Dzięki modułowej konstrukcji pozwala ona m.in. na wybór między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas.

Kasy fiskalne online dla Warsztatów samochodowych Kraków

Nie można zapomnieć także o innych zaletach kas online dla warsztatów samochodowych. Większość urządzeń tego typu charakteryzuje się przemyślanym projektem, m.in. ergonomicznym kształtem oraz optymalnym rozmiarem. Wersje online łączą w sobie najwyższą jakość technologii oraz wszystko to, czego można obecnie oczekiwać od urządzeń fiskalnych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Lancom. Oferujemy urządzenia sprawdzonych i cenionych marek, idealne dla warsztatów samochodowych - m.in. kasy online Posnet oraz kasy online Novitus. Na terenie Krakowa i okolic gwarantujemy także profesjonalny serwis urządzeń fiskalnych, gdzie wszelkie awarie i uszkodzenia można zgłaszać także poza godzinami jego pracy. W przypadku pytań – zachęcamy do kontaktu!