KASA FISKALNA

Kasa fiskalna to niezbędne wyposażenie dla każdego sprzedawcy, którego obejmuje obowiązek ewidencjonowania sprzedaży. Niezależnie czy prowadzisz w Krakowie zakład fryzjerski, gabinet kosmetyczny czy sklep – musisz ją mieć. Kasy fiskalne prowadzą ewidencję urządzeń fiskalnych, a ich koszt zwykle waha się już od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy złotych (bardziej specjalistyczne produkty). Jak wybrać urządzenie, które spełni wszelkie oczekiwania? O czym należy pamiętać przy zakupie i w trakcie użytkowania kasy fiskalnej? I – przede wszystkim – gdzie kupisz najlepsze kasy fiskalne w Krakowie? Wszelkie niezbędne informacje znajdziesz w poniższym artykule!

Najtańsze kasy fiskalne Kraków

Zakup odpowiedniej kasy fiskalnej bywa wyzwaniem, nawet dla doświadczonego handlowca. Wybierając odpowiednią dla swojego przedsiębiorstwa, warto kierować się własną działalnością – i nie tylko. Kasa fiskalna to inwestycja na wiele lat, dlatego powinniśmy wymagać od niej niezawodności oraz szybkiego serwisu w razie awarii. Jeśli bardzo obawiamy się przestoju w sprzedaży przez niesprzyjające okoliczności, warto zakupić drugą kasę fiskalną, pełniącą funkcję rezerwowego urządzenia. Będzie to także doskonałe zabezpieczenie dla nas, ponieważ – jak wspominaliśmy wcześniej - ewidencja sprzedaży jest obowiązkowa, a kasy fiskalne odpowiadają za ich rejestrację.

W Lancom nie brakuje nowoczesnych, spełniających wymagania Ministerstwa Finansów oraz przystępnych cenowo kas fiskalnych. W ofercie sklepu są urządzenia nie tylko charakteryzujące się estetyczną prezentacją i niezawodnością, ale i ogromną ilością funkcji oraz możliwości. Doskonałym przykładem tutaj jest Posnet REVO oline – kasa fiskalna, która umożliwia dokonywanie zmian przez cały okres użytkowania, dzięki czemu można idealnie dostosować ją do potrzeb użytkowanika. Ten model zapewnia wymianę obudowy na wesołe kolory (zieleń, żółty, czerwień, błękit, fiolet), powiększenie bazy do PLU 15 000, zamontowanie większego akumulatora oraz specjalnej klawiatury silikonowej z podświetleniem – a to jedynie dodatkowe funkcje urządzenia! Nie można przejść obojętnie również obok naszej najtańszej kasy fiskalnej - Fawag LITE online, idealnej dla małych przedsiębiorców, którym wystarczą podstawowe udogodnienia, takie jak intuicyjne menu czy wielowalutowość urządzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. U nas znajdziesz sprawdzone i najtańsze modele kasy fiskalnych w Krakowie – idealne dla każdej działalności gospodarczej!